Dah! Dah! Dah!

Dah! dah! dah! Sejak balik ni, takda lagi rasa nya perasaan gua boleh bersenang lenang. Mesti ada yg rasa nak bom sana.. bom sini.. tendang sana... tendang sini.. Dah! dah! dah! Kucing gua dah kene buang. Lepas satu, satu di buang. Ni lagi buat perasaan gua rasa nak bakar rumah sana.. bakar rumah sini... tumbuk pokok tu... tumbuk pokok ni... 

Dah! Dah! Dah! Tak sabar nak berjumpa dengan teman sejati kat Kolumpo. Mungkin itu boleh buat gua rasa hapi.. walau sikit.janji ada. Dah! Dah! Dah! Macam macam karenah manusia yg perlu gua hadapi. Dah! Dah! Dah!

2 comments